Reklam
  • Reklam
Sabancı’nın torunu Pırıl Çetindoğan, ’895 Euro’ya solucan...

Sabancı'nın torunu Pırıl Çetindoğan, '895 Euro'ya solucan yedi!' iddialarına yanıt verdi

Demet Sabancı'nın kızı Pırıl Çetindoğan, "Gittiği restoranda 895 euroya solucan yedi." iddialarına Instagram hesabından yanıt verdi.

05 Kasım 2019 - 11:14

Demet Sabancı'nın kızı Pırıl Çetindoğan, geçtiğimiz günlerde Danimarka'nın Kopenhag şehrine seyahat etti.Pırıl Çetindoğan, pahalı restoranlarıyla bilinen Kopenhag'da yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Çetindoğan, Kopenhag'ın Michelin yıldızlı restoranı olan Kiin Kiin'de, önüne gelen kurutulmuş solucan paketini takipçileriyle paylaştı.Instagram hesabının hikaye bölümünde bu solucan dolu paketi paylaşıp "Solucan yemek istemeyenlerde bugün." notunu düşen Pırıl Çetindoğan'ın bu pakete 895 euro ödediği ve yediği iddia edildi. Manşetlerde "Kopenhag seyahatinde gittiği restoranda 895 euroya solucan yedi!" yazdı.Çetindoğan, bu iddiaya cevap vermekte gecikmedi. Bu paylaşımı gülerek yaptığını, solucanları asla yemediğini ve fiyatının da o kadar olmadığını belirtti.

Açıklamada şöyle yazıyordu:

"Danimarka'da bir restorana gittim. Akşam yemeği Fine Dining dedikleri konseptteydi. Yemekler değişik geliyormuş, sunumlar da öyle. Orada önüme solucan gelince şaşırdım ve bu hikayeyi gülerek paylaştım. 'Deneyime hazırız ama bu kadar da değil!' diyorum videoda bile. Şaşırdım ve paylaştım." "Ne yedim bunu ne de fiyatı öyle bir şey değildi. Tek başıma gitmedim. Böyle bir hesap ödemedim. Bunu bu şekilde tekrar açıklamalı bir şekilde paylaşmak zorunda kaldım çünkü bir sürü kötü yorum ve DM (mesaj) geldi. Bir haber yüzünden; kişiliğime, aileme insanlar neler neler demiş. Haber doğru değil. Zaten haber olacak bir şey katiyen değil. İyi akşamlar..."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Menemen Srebrenitsa şehitlerini andı
Menemen Srebrenitsa şehitlerini andı
“GECİKMELER OLMASA 2,8 MİLYON KİŞİ BU HATLARI KULLANACAKTI”
“GECİKMELER OLMASA 2,8 MİLYON KİŞİ BU HATLARI KULLANACAKTI”