Reklam
  • Reklam
İstanbul’un en işlek caddesindeki bir kebapçıda cinsel...

İstanbul'un en işlek caddesindeki bir kebapçıda cinsel içerikli film oynatıldı

İstanbul'un en işlek caddesi olan İstiklal Caddesi'ndeki bir kebapçıda, cinsel içerikli film oynatıldı. Olayla ilgili açıklama yapan dükkan sahipleri menünün gösterildiği ekranın bağlı olduğu bilgisayarda daha önce müstehcen sitelerin açılmış olabileceğini belirtti.

08 Ocak 2020 - 12:40

İstanbul'un en kalabalık yaya trafiğine sahip İstiklal Caddesi'ndeki bir kebapçının menülerini gösterdiği dijital ekranda müstehcen film oynatıldı.Olayın ardından açıklama yapan dükkan sahipleri 'menünün gösterildiği ekranın bağlı olduğu bilgisayarda daha önce müstehcen sitelerin açılmış olabileceğini' belirtti.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA YAYILDI

İstanbul'da her gün binlerce insanın geçtiği Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi, ilginç bir ana sahne oldu. Tarihi Halep Pasajı bitişiğindeki kebapçının caddeye bakan ekranında bir süre müstehcen film oynadı.Söz konusu ekranı fark eden bir sosyal medya kullanıcısı o anları kaydederken durumu fark edenlerin şaşkınlık yaşadığı görüldü.

RESTORAN YETKİLİSİNDEN AÇIKLAMA

Habertürk'ün ulaştığı bir restoran yetkilisi menünün gösterildiği ekranın bağlı olduğu bilgisayarda daha önce müstehcen sitelerin açılmış olabileceğini, olayın yaşandığı sırada söz konusu filmin restoran içinde izlenmesinin söz konusu olmadığını, videonun otomatik açıldığını söyledi.Görüntünün ekranda 2 dakika kadar kaldığını belirten yetkili, uyarı üzerine bilgisayarı kapattıklarını belirterek, görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasına tepki gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Danıştay'ın Ayasofya kararını takdirle karşılıyorum"
"Hiçbir belediyemizde yönetici kadrolarına müdahale edilmesini...