• Reklam
İmamoğlu’ndan "Muhalefet parti lideri gibi...

İmamoğlu'ndan "Muhalefet parti lideri gibi davranıyorsunuz" diyen muhabire bomba yanıt

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, düzenlediği basın toplantısında "Muhalefet lideri gibi davranıyorsunuz" diyen gazeteciye "Kaliforniya'daki bir projeyi eleştirmiyorum, belediye başkanı olarak İstanbul'a yapılması planlanan bir projeyi eleştiriyorum" yanıtını verdi.

25 Aralık 2019 - 11:29

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, son günlerin bir numaralı gündem maddelerinden biri olan Kanal İstanbul'la ilgili düzenlediği basın toplantısında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Basın toplantısının sonunda söz alan gazetecilerden biri İmamoğlu'na "Muhalefet lideri gibi bu projeye muhalefet yapıyorsunuz. Bununla ilgili ne diyeceksiniz?" şeklinde bir soru yöneltti.

"KALİFORNİYA'DAKİ BİR PROJEYİ ELEŞTİRMİYORUM"

İmamoğlu, salondaki atmosferi bir anda değiştiren bu soruya "Söylediğiniz hiçbir tanımla alakam yok. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıyım. Kaliforniya'daki bir projeyi eleştirmiyorum, İstanbul'daki bir projeyi eleştiriyorum. Açıklamalarımı akıl ve bilimle yaptım. Kanal İstanbul'u istiyorum diyen de çıkabilir. Siyaseten istiyorum diyenle, Ekrem istemiyor diye istiyorum diyenle ayrışırım" şeklinde yanıt verdi. İmamoğlu'nun bu sözleri salondakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Menemen Belediyesi, Konuk Evi'ni sağlık çalışanlarına açtı
Menemen Belediyesi, Konuk Evi'ni sağlık çalışanlarına açtı
Çiğli Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
Çiğli Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı