Reklam
  • Reklam
FOÇA’ LI GENÇLER GENÇLİK HAFTASINI KUTLUYOR

FOÇA' LI GENÇLER GENÇLİK HAFTASINI KUTLUYOR

İzmir’in Foça İlçesi’nde Gençlik Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Spor ve eğlenceye ağırlık verilen etkinliklerin Gençlik Şöleni bölümünde okul orkestraları ve öğrenci solistler şarkılarıyla arkadaşlarını coşturdu.

15 Mayıs 2019 - 15:22

Foça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve  ilçedeki liselerin işbirliği ile düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri  13 Mayıs Pazartesi günü Yenifoça’da Bocce – Dart yarışmalarıyla başladı. Her gün değişik bir yer ve dalda olmak üzere Basketbol, Voleybol, Futbol ve Satranç  karşılaşmaları ile 16 Mayıs Perşembe gününe kadar  sürecek.

Program kapsamında;  Foça 11 Eylül Reha Midilli Spor Salonu çevresindeki ağaçlık alanda düzenlenen Gençlik Şöleni ‘nde öğrenciler okul orkestraları ve solist arkadaşlarının çaldığı pop ve rock ağırlıklı şarkılarla coştu. Bazı parçaları yerlerde oturup birlikte söylerken, hareketlilerde doyasıya dans ederek eğlendiler.

Gençler bir taraftan spor yaptıklarını, diğer taraftan eğlenerek derslerin yorgunluğunu attıklarını ve yüzüncü yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na hazırlandıklarını söylediler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Didim'de ev yangını
Didim'de ev yangını
Pınar Karşıyaka, Tony Crocker ile sözleşme imzaladı
Pınar Karşıyaka, Tony Crocker ile sözleşme imzaladı