Reklam
  • Reklam
ÇİĞLİ’DE KARNESİNİ ALANA DONDURMA SÜRPRİZİ

ÇİĞLİ'DE KARNESİNİ ALANA DONDURMA SÜRPRİZİ

Çiğli Harmandalı’daki okullarda karnesini alan öğrenciler çıkışta dondurma sürpriziyle karşılaştı. Karnelerini alan öğrencilere tatlı bir sürpriz yapmak isteyen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü,Harmandalı’da bulunan okullara dondurma gönderdi.

14 Haziran 2019 - 13:03

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü daha dezavantajlı bölge olan Harmandalı’da okuyan öğrencileriunutmadı. Öğrencilere tatlı bir sürpriz yapmak isteyen Başkan Gümrükçü Harmandalı’da bulunanTüpraş Mahmut Esat Bozkurt ve Harmandalı İlkokulları ile Şehit Şenali Ocak Ortaokulu’na öğrencisayısı kadar dondurma gönderdi. Karnelerini alan öğrenciler, çıkışta dondurma sürpriziyle karşılaştı.Karnesini gösterip dondurmasını alan öğrenciler dondurmalarını büyük keyifle yerken, kendilerinedondurma hediye eden Başkan Utku Gümrürkçü’ye teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKAN UTKU GÜMRÜKÇÜ: “BOL BOL OKUSUNLAR”

Çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında dondurma olmasından dolayı öğrencilere böyle bir karnesürprizi yapmak istediklerini belirten Başkan Utku Gümrükçü, “Tüm öğrencilerimize güzel bir yaz tatilidiliyorum. Bol bol okusunlar, dinlensinler, eğlensinler. Geleceğimiz onlara emanet ve bizler de öğrencilerimiz için önemli çalışmalarla onların yanında olacağız. Bugün de onlara hoş bir sürpriz yaptık ve dondurma dağıttık” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşıyaka Stadı'nda ihale aşaması kaldı
Karşıyaka Stadı'nda ihale aşaması kaldı
silahlar konuştu: 3 ölü, 3 yaralı
silahlar konuştu: 3 ölü, 3 yaralı