Reklam
  • Reklam
Büyük Zaferin 97.yılı Urla’da kutlandı

Büyük Zaferin 97.yılı Urla’da kutlandı

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan Türk Milletinin varoluş mücadelesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97’inci yıl dönümü kutlamaları Urla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşti. Tören, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

30 Ağustos 2019 - 13:13

Törene, Urla Kaymakamı Önder Can, Garnizon Komutanı Albay Mustafa Karabalık, Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, Urla Cumhuriyet Başsavcı Tuncay Çelik, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kurumları ve Urla Halkı katıldı. 


Binbaşı Yavuz Polat’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından program Yıldız Tepe Şehitliği’nde devam etti. Yıldıztepe Şehitliği’ndeki tören Kaymakam Önder Can, Garnizon Komutanı Albay Mustafa Karabalık ve Belediye Başkanı Burak Oğuz’un çelenk sunumu ile sona erdi. Kutlamalar Urla Kaymakamlığında gerçekleştirilen tebriklerin kabulü ve kokteyl ile son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kapsayıcı ve Akıllı Şehirler İçin İzmir’de Buluşuyoruz: İnovasyon, Dijitalleşme ve Yüksek Teknoloji Dönüşümü İzmir Hackathon’unda
Kapsayıcı ve Akıllı Şehirler İçin İzmir’de Buluşuyoruz:...
4,54 MİLYAR İNSAN AKTİF İNTERNET KULLANIYOR
4,54 MİLYAR İNSAN AKTİF İNTERNET KULLANIYOR