Reklam
  • Reklam
"2 HAZİRAN KESKİN’ İN SEÇİMİ OLACAK"

"2 HAZİRAN KESKİN' İN SEÇİMİ OLACAK"

2 Haziran tarihinde Keskin'de yenilenecek olan seçimle ilgili çalışmalarını sürdüren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, "AK Parti Keskin için seferber olmaya devam edecek.

20 Mayıs 2019 - 16:07

2 Haziran tarihinde Keskin'de yenilenecek olan seçimle ilgili çalışmalarını sürdüren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, "AK Parti Keskin için seferber olmaya devam edecek. AK Parti, bu masum çocuklar için hizmet etmeye devam edecek" dedi.

2 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçeden ayrılmayan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Başkan Adayı Dede Yıldırım ile birlikte kapı kapı gezip vatandaşların sorunlarını dinliyor. Gezdiği evlerde çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Dağdelen, onlara çeşitli hediyeler verip sohbet ediyor.

2 Haziran seçiminin Keskin'in seçimi olacağını belirten Başkan Dağdelen, "Bütün gayretimiz, gecemizi gündüzümüze katıp çalışıp çabalamamız, ülkemizin geleceği bu Allah'ın birer lütfu bu masumiyet timsali yavrularımız için. Biz arzu ediyoruz ki, Keskin'de evlatlarımız geleceğe güvenle bakabilecekleri bir yaşam sürsün. Bu yüzden 2 Haziran, Keskin'in seçimi olacak. AK Parti Keskin için seferber olmaya devam edecek. AK Parti, bu masumlar için hizmet etmeye devam edecek" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale'de 32 kaçak göçmen yakalandı!
Çanakkale'de 32 kaçak göçmen yakalandı!
Tecavüzle suçlanan profesörün yargılanmasına başlandı!
Tecavüzle suçlanan profesörün yargılanmasına başlandı!