Reklam
  • Reklam
BİR POŞET ÇÖP TOPLAYAN İSTEDİĞİ SANATÇIYLA TANIŞACAK

BİR POŞET ÇÖP TOPLAYAN İSTEDİĞİ SANATÇIYLA TANIŞACAK

- Muğla'da düzenlenecek Salda Fest Marmaris Gençlik Festivali'nde, bir poşet dolusu çöp toplayana, festivale katılan sanatçılarla tanışma fırsatı verilecek - Etkinliğin organizatörü Haluk Özer: "Festival, müzik organizasyonu olmasının yanı sıra gençlik duyarlılığının her yönüyle ortaya konulacağı sosyal sorumluluk projesi olacak"

27 Haziran 2018 - 16:32

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 18 sanatçı ve topluluğun bir araya geleceği Salda Fest Marmaris Gençlik Festivali'nde, bir poşet dolusu çöp toplayan dilediği sanatçıyla tanışabilecek.  

Kamp alanı Çamlı Mahallesi'nde kurulan ve Selda Bağcan konseriyle başlayacak festivalde, Can Bonomo ile Teoman'ın da aralarında bulunduğu  18 sanatçı ve topluluk bir araya gelecek.

Yaklaşık  9 bin gencin katılması beklenen festivalde, katılımcılara çöp poşeti dağıtılacak. Her gün belirli saatlerde toplu temizlik yapılacak. Bir poşet çöp toplayana, dilediği sanatçıyla tanışma fırsatı verilecek.

Etkinliğin organizatörü Haluk Özer, ilkini düzenleyecekleri festivalin, büyük bir coşkuyla gerçekleşeceğini belirterek, "Festival, müzik organizasyonu olmasının yanı sıra gençlik duyarlılığının her yönüyle ortaya konulacağı sosyal sorumluluk projesi olacak." dedi. 

29 Haziran'da başlayacak festival, 1 Temmuz'da sona erecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de iki motosiklet devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
İzmir'de iki motosiklet devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Almanya'da 2 savaş uçağı çarpıştı
Almanya'da 2 savaş uçağı çarpıştı